Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
O NAS

Gospodarstwo Rolno-Nasienne położone jest w powiecie parczewskim we wsi Zaliszcze w gminie Podedwórze. Od 1996 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą materiału siewnego kwalifikowanego zbóż i roślin strączkowych renomowanych hodowli roślin, takich jak.: DANKO HR, HR Strzelce, HR Smolice, KWS Polska, SAATEN-UNION Polska, Saatbau Polska.
Plantacje nasienne prowadzone są pod nadzorem PIORIN-u, a na reprodukcję nasion gospodarstwo ma podpisane z hodowlami roślin wieloletnie umowy licencyjne, na podstawie których może wytwarzać i wprowadzać do obrotu materiał siewny sprzedając go rolnikom i firmom z całego kraju.
Gospodarstwo nasze jest gospodarstwem rodzinnym z już wieloletnim doświadczeniem w reprodukcji materiału siewnego, który jest wytwarzany od podstaw tylko na własnych polach, co daje gwarancję czystości odmianowej.